Üniversiteye Hazırlık

Eğitim ve öğretim teknikleri gün geçtikçe değişiyor ve bu değişimin gereği olarak öğrenci odaklı eğitim programları ön plana çıkıyor. CADDEM Eğitim, özgün eğitim anlayışıyla üniversiteye hazırlanan öğrencilere alternatif bir öğretim programı sunuyor. Kişi odaklı programları, gerçek danışmanlık sistemiyle öğrencinin gereksinimlerini ön planda tutarak hedefe ulaşmasını sağlıyor. Alanlarında uzman öğretmenlerin yıllardır edindikleri mesleki birikimleriyle oluşturduğu CADDEM Eğitim’de paket programlar, özel dersler, bireysel profesyonel takip, psikolojik danışmanlık hizmetleri veriliyor.

CADDEM Eğitim’de öğretim programı seçenekleri:
• Kişi Odaklı TYT-AYT (YKS) Hazırlık Programı
• 9 ve 10. Sınıflarda Okul Destek Programı
• 11. Sınıf Okul Destek Programı ve Erken TYT Hazırlık Programı
• Özel Dersler
• Grup Dersleri
• Matematik-Geometri paket programları.

caddem_hizmetler03
caddem_hizmetler

Kişiye Özgü Öğretim Modeli

Öğretimi her öğrenci için ayrı bir süreç olarak tasarlamak ilkesinden hareket eden CADDEM Eğitim, öğrencilerin tanınma ve denetlenme aşamalarını tam bireysel biçimde yürütüyor. Kişi odaklı programları, gerçek danışmanlık sistemiyle öğrenciye özel bir eğitim öğretim ortamı hazırlamak CADDEM Eğitim’in temel ilkesidir. Sınav hazırlığının taktik ve stratejik hamleleri, öğrencinin gereksinimleri ön planda tutularak ve öğrenci ayrıntılara boğulmadan yapılır.

CADDEM Eğitim'de Rehberlik

CADDEM Eğitim’de rehberlik öğrencinin istikrarlı ve sistematik bir seyir izlemesi için yapılması gerekenleri planlamak ve takip etmek anlamına geliyor. Gerek öğretim sürecine ilişkin gerek öğrencinin psiko-sosyal gelişim ilişkin belirleme ve yönlendirme hizmeti bizler açısından belirleyici önemdedir. Öğrencinin öz yeterlilikleri, becerileri, ilgileri ve velinin beklentilerini temel alan bir eğitsel desteği rehberlik bölümümüzün sorumluluğu olarak kabul ediyoruz.

moda_kosk_02